Üretim

Mutfak sektörünün öncü firmalarından olan Eurodecor birbirinden iddialı mutfak modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Konfora ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren firma ayda ortalama 1000 mutfak üretmektedir. Ürün tasarımlarında dünya trendlerini yakından izlemekte, her zevke ve her mekana hitap eden modeller sunmaktadır.

Estetik fonksiyonu izler ve iyi bir tasarım mekanın doğal kimliğine ve çevresine uyumlu olmalıdır. felsefesinden yola çıkan Eurodecor, mutfaklarında masif ahşap, cam ve çelikgibi ekolojik malzemeler kullanmaktadır. Bununla birlikte tıpkı estetik gibi fonksiyonellikten de ödün verilmemektedir.

Eurodecor değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte, müşterilerine kişiye özel üretim anlayışıyla hizmet vermektedir. Dolap kapaklarında temperli renkli cam ve alüminyum malzemenin kullanıldığı özgün kapaklardan, laminat malzemeye, masif ahşap ve doğal kaplamadan polimerik laminat kaplamaya kadar farklı malzemeler kullanılır. Farklı kapak kombinasyonları, modüler sistemin sonsuz yerleşim olanağı sayesinde uzman mimarlarla birlikte tasarlanır. Dünya markalarının en kaliteli menteşe, ray ve çekmece sistemlerini kullanan Eurodecor, mutfak tezgahlarında sert yüzeyli endüstriyel ürünler, alüminyum alınlı laminat ve granit çeşitlerini renk alternatifleriyle birlikte sunmaktadır.

Stillerine göre hightech, modern, günümüz çizgisi, klasik ve country tipi mutfaklar şeklinde gruplandırma yapılmaktadır.
Modüller, mutfaktaki yıkama, pişirme, hazırlık, depolama, soğutma ve yemek yeme ana işlevlerine en etkin olarak hizmet verecek şekilde, yer dolap, üst dolap,  boy dolap, yarım boy dolaplar ve bunların içindeki mekanizma ve sistemlerden oluşmaktadır. Ayrıca modellerde çok çeşitli iç aksesuar ve aydınlatma sistemleri geliştirilmiştir