EFE S
Uzman el işçiliği ile üretilen, özgün tasarım gül motifli, masif kiraz çerçeveli ve kiraz ağacı kaplamalı model; yine gül motifli kulplarla bütünleşmektedir. Klasik çizgiden hoşlananlar için…

Efe’s’in özgün motiflerinden baharatlık dolabı tasarımda en uygun yerini bulmuş durumda… Çatal kaşık gözleri ayarlanabilen iç aparatları sayesinde alan kaybı yaşanmadan maksimum kullanışlılık sunmaktadır.

15 cm genişlikte şişelik ünitesi dar alanlar için ideal çözümler üretmektedir. Pişirme bölümüne hizmet eden bu dolaplar zeytinyağları, baharatlar, soslar gibi yemek pişirme esnasında gereksinim duyulan malzemelerin saklanması için en elverişli bölümlerdir.

Zarif kornişler, özel tasarım antik kolonlar gibi göz alıcı donanımlar Efe’s’i tanımlayan hep mutlu edecek anlamlı çözümlerdir. Satine camların arkasındaki sensorlü aydınlatmalar, dolabın içini ışıl ışıl aydınlatarak içinizi ısıtır.

Mutfakta çekmeceler gürültülüğü bir şekilde kapanırsa ne olur? Çekmece içindekiler sallanır, dökülür, bir karmaşadır başlar, sinirler gerilir. Oysa bir de tüy hafifliği ile açılıp kapanan sürgüleri düşünün…

Eurodecor mutfaklarda kullanılan Silent System teknolojisi kullanıcılarını rahat ve huzurlu mutfak yaşamına çağırıyor.